Menu
Your Cart

D.U.K

1. Kuo skiriasi figūrėlės, statulėlės, dioramos ir biustai?

Reikėtų, tikriausiai, pradėti nuo to, kad kolekcionieriai figūrėles ir statulėlės klasifikuoja į daug daugiau kategorijų, tačiau siekiant paprastumo mes sutraukėme savo prekių pasiūlą į keturias skirtingas kategorijas. Štai kuo pasižymi kiekviena kategorija:

Veiksmo figūrėlės - reprezentuoja kinuose, serialuose, žurnaluose ar kompiuteriniuose žaidimuose matytą personažą. Figūrėlės neretai turi dinaminių dalių, pvz.: besisukiojančių rankų, kojų ir pan. Pagrindinis figūrėlių skirtumas nuo statulėlių ar dioramų - kokybė. Figūrėlėms naudojamas paprastesnis plastikas, personažai ne visuomet būna atkurti idealiai tokie pat, kaip matėme ekranuose ar žurnaluose, naudojami pigesni dažnai. Tačiau tai nereiškia, kad figūrėlės negali reprezentuoti Jūsų mylimo personažo 100%. 

Statulėlės - statulėlės lygiai taip pat kaip ir veiksmo figūrėlės reprezentuoja kinuose, serialuose, žurnaluose ar kompiuteriniuose žaidimuose matytą personažą. Skirtingai nei figūrėlės, statulėlės neturi dinaminių dalių. Jos būna tokios, kokios yra ir pajudinti personažo rankų ar kojų Jums nepavyks. Statulėlės gali būti papildomai klasifikuojamos pagal savo dydį (angl. scale). Mūsų parduotuvėje dažnai yra nurodomas dydis pvz.: 1/4 ar 1/6. Tai reiškia, kad statulėlė yra atitinkamai 4 ar 6 kartus mažesnė už realų personažo dydį. Keletas dydžių pateikta lentelėje žemiau. Statulėlės pasižymi savo detalumu, naudojamas geresnės kokybės plastikas (arba metalas), siekiama atkurti realias personažo spalvas, geresnė dažų kokybė.


1/4~46 cm1/6~31 cm1/9
~20 cm
1/10
~18 cm

Dioramos - dioramos skirtos atvaizduoti konkretų įvykį, veiksmą, aplinką ir pan. Tai labai detalūs ir kokybiški produktai.

Biustai - dar viena kolekcinė kategorija. Biustais yra atvaizduojami personažai, tačiau kaip ir išduoda kategorijos pavadinimas, biustai atvaizduoja tik tam tikrą kūno dalį. Biustai yra personažų kūno dalis be rankų ir kojų, paliekant tik galvą ir pilvo dalį. Dažniausiai biustai yra tvirtinami prie plokščio pado dėl patogesnio laikymo.


2. Pristatysime prekę per 5-12 dienų. Ką tai reiškia?

Savo parduotuvę nuolat atnaujiname naujomis prekių kolekcijomis. Natūralu, kad ne visas prekes pajėgsime turėti vietoje, sandėlyje. Todėl klientų informavimui yra suformuoti tam tikri pristatymo terminai, per kuriuos įsipareigojame pristatyti prekę Jūsų pasirinktu siuntimo būdu. Šie terminai galioja gaunant siuntinius Lietuvos teritorijoje. Taigi, sąlyga „pristatysime prekę per 5-7 d.d.“ reiškia, kad mes šios prekės šiuo metu savo sandėlyje neturime. Per 5-7 d.d. mes užsakysime Jūsų norimą prekę iš tiekėjų, o gavę siuntinį - išsiųsime Jums.

3. Kaip siunčiate prekes?

Prekės yra siunčiamos dviem būdais:

  • OMNIVA paštomatais arba per OMNIVA kurjerį Jūsų nurodytu adresu
  • Lietuvos paštu

Detaliau apie šiuos siuntimo būdus galite rasti mūsų puslapyje paspaudę čia. Taip pat siuntimo informacija yra nurodoma prie kiekvienos prekės atskirai.

4. Ar Jūsų prekės kokybiškos? 
Esame sudarę sutartis su didžiausiais pasaulio POP kultūros prekių distributoriais pasaulyje, todėl esame garantuoti, jog mūsų siūlomos prekės yra aukščiausios kokybės. Mes nesidairome į rytų šalyse gaminamą pigesnę, alternatyvią produkciją, todėl esame garantuoti, jog siūlome Jums kokybiškiausius šios srities produktus. Visos mūsų parduodamos prekės atkeliaus pas Jus oficialiose, originaliose pakuotėse.

5. Noriu atvykti į Jūsų parduotuvę. Kur Jus rasti?

Kad ir kaip gaila, tačiau kol kas mes vykdome tik internetinę veiklą. Tai reiškia, kad užsakymus priimame tik savo tinklapyje ir prekes išsiunčiame pasitelkiant kurjerių tarnybas. Tačiau ką gali žinoti, galbūt greitu metu atversime ir savo parduotuvės duris?

6. Turiu Jums klausimų. Kaip susisiekti?

Jeigu turite klausimų konkrečiai apie prekę, galite paspausti „?“ mygtuką ir užpildyti formą. 


Jeigu turite bendrų klausimų, kontaktų skiltyje užpildykite formą ir greitu metu su Jumis susisieksime.

Taip pat galite rašyti mums tiesiai į [email protected] arba Facebook puslapyje čia.